Návrat do škôl

Vážení rodičia,
v súlade s manuálom NÁVRAT DO ŠKÔL 2021 a novým usmerneniami MŠVVaŠ potrebujeme veľmi rýchlo zistiť záujem rodičov a zákonných zástupcov žiakov 2. stupňa ZŠ o návrat žiakov do školy. Na základe tohto rozhodnutia sa bude Vaše dieťa ďalej vzdelávať prezenčne alebo dištančne.
Veľmi pekne Vás prosíme, aby ste obratom, (do 18.12. 2020 do 20:00 h) vyplnili dotazník zverejnený na webovej stránke školy. Aktuálne informácie Vám sprostredkujeme cez IŽK.

Ďakujem za ústretovosť.

DOTAZNÍK

Odporúčaná forma vzdelávania:
60 - 100 % Prezenčná výučba v kmeňových triedach a individuálne konzultácie pre žiakov na dištančnom vzdelávaní
30 - 60 % Kombinovaná výučba:
- prezenčná výučba podľa upraveného rozvrhu v rozsahu 3 - 4 vyučovacie hodiny denne
- dištančné vzdelávanie v rozsahu 1 – 2 vyučovacie hodiny denne
- pod 30% - dištančné vzdelávanie s možnosťou individuálnych konzultácií prezenčnou formou.