Stravovanie - oznam pre rodičov

Vážení rodičia,
školská jedáleň na Základnej škole Anatolija Karpova, Černyševského 8, Bratislava prechádza rekonštrukciou. Vzhľadom na veľkosť rekonštrukcie je predpokladané ukončenie prác v druhej polovici septembra.
Z toho dôvodu vieme zabezpečiť stravovanie len formou balenej stravy, ktorú budeme dovážať z niektorej petržalskej školskej kuchyne.  Varené jedlo bude vákuovo zabalené a privezené na školu, kde ho v prípade potreby zohrejeme v mikrovlnnej rúre.  Stravovanie zabezpečíme vo vyhradenom priestore vo vestibule školy. Veľmi by nám pomohlo, keby ste deťom pribalili vlastný príbor, ktorý si deti odnesú späť domov na umytie. V prípade zabudnutia poskytneme umelohmotný- jednorazový príbor.
Keďže stravovanie v tomto režime bude veľmi náročné, vieme takúto stravu zabezpečiť len pre deti 1. stupňa.
Dietu - celiakia a diabetes bude zabezpečovať MŠ Pifflova. Alergie a žiadne iné diéty v tomto čase sa podávať nebudú.
Odhlasovať sa pri balenej strave bude možné len do 14:00 deň vopred.
Prosíme vás, aby ste z dôvodu zabezpečenia organizácie varenia na inej škole vyjadrili záujem o stravovanie (balíčkovej) stravy do 26.8.2021 do 12:00 hod.

FORMULÁR ...