Učitelia

MAIL: priezvisko.meno@zscerba.petrzalka.sk

 

Meno a Priezvisko E-mail Druh výk. práce
Ambrusová Andrea, Mgr. ambrusova.andrea Triedna učiteľka 1.A
Benková Ľubica, Mgr. benkova.lubica  Triedna učiteľka 1.C
Biksadská Antónia, Mgr. biksadska.antonia Učiteľka ANJ
Blažičková Zuzana, Mgr.  blazickova.zuzana Triedna učiteľka 1.B
Bohumel Anton, PhDr.  bohumel.anton Pedagogický asistent
Bukaiová Sandra, Mgr. bukaiova.sandra  Triedna učiteľka 2.D
Cimová Diana, Mgr. cimova.diana Vychováteľka 1.C
Darázsová Iveta, Ing. darazsova.iveta  Triedna učiteľka 8.C
Diviak Rastislav, Bc.  diviak.rastislav Tréner šachu
Dóczyová Zora, Mgr.  doczyova.zora Riaditeľka školy
Dvorská Adriana, Mgr. dvorska.adriana  Školský špeciálny pedagóg
Ekešiová Alena, Bc. ekesiova.alena  Pedagogický asistent
Fucsíková Michaela, Mgr. fucsikova.michaela  Vedúca -Vychovávateľka 1.A
Galvánek Roman, Mgr.  galvanek.roman@gmail.com Vychovávateľ 2.C
Gočíková Erika, Mgr. gocikova.erika Triedna učiteľka 6.A
Goliášová Monika, Mgr.  goliasova.monika Triedna učiteľka 5.A
Gričová Miroslava, Mgr. gricova.miroslava  Triedna učiteľka 5.B
Gurung Čákyová Alexandra, Mgr. gurungcakyova.alexandra Pedagogický asistent
Harabinová Ľuboslava, Mgr. harabinova.luboslava Triedna učiteľka 2.C
Hícová Miriama, Mgr. hicova.miriama  Triedna učiteľka 8.B
Holzmannová Magdaléna, Ing. holzmannova.magdalena Učiteľ MAT
Hrebičík Martin, Mgr.  hrebicik.martin Triedny učiteľ 7.B
Ivan Vladimír, Mgr. ivan.vladimir  Učiteľ
Ivanová Martina, Mgr. ivanova.martina  Triedna učiteľka 4.C
Kaziková Elena, PaedDr. kazikova.elena  Vychovávateľka 1.E
Keszek Bence, Bc.  keszegh.bence Triedny učiteľ 6.B +CHEM/BIO
Klačanský Marek, Mgr.  klacansky.marek Triedny učiteľ 7.A
Kmecová Miroslava nebude mať email Katechetka – evanjelické náboženstvo
Križanová Jana krizanova.jana Pedagogický asistent
Kokavcová Katarína, Mgr. kokavcova.katarina  Triedna učiteľka 2.B
Koláriková Anna, Bc.  a.kolarikova.a@gmail.com Vychovávateľka
Kolesár Ján, Mgr.  nebude mať email Katechet – evanjelické náboženstvo
Koscura Peter, Mgr. koscura.peter Učiteľ MAT/FYZ
Kormošová Karin kormosova.karin Vychovávateľka 1.B
Krátka Jana, Mgr.  kratka.jana Učiteľ NEM
Kyselová Linda, Mgr. kyselova.linda  Triedna učiteľka 8.A
Macková Ivana, Mgr. mackova.ivana  Triedna učiteľka 6.C
Marková Valéria, Mgr. markova.valeria  Triedna učiteľka 3.B
Mastiľáková Marcela, Mgr. mastilakova.marcela  Vychovávateľka
Matiašková Diana, Mgr. matiaskova.diana  Učiteľka, Pedagogický asistent
Mattošová Eva mattosova.eva  Vychovávateľka 3.B
Mayerová Janka, Bc. mayerova.janka  Pedagogický asistent
Mikolášová Garajová Lenka, Mgr. mikolasovagarajova.lenka Pedagogický asistent
Mikulová Zuzana, Mgr. mikulova.zuzana Pedagogický asistent
Novomeská Beáta, Mgr.  novomeska.beata Triedna učiteľka 4.A
Obert Marcela, Mgr. obert.marcela  Triedna učiteľka 3.C
Palkovičová Eva, Mgr. palkovicova.eva  Triedna učiteľka 1.D
Pelecháčová Lenka, Mgr. pelechacova.lenka  učiteľka
Pethőová Monika, Mgr. pethoova.monika  Zástupkyňa pre 1. stupeň
Petrášová Katarína, Mgr.  petrasova.katarina  Učiteľ MAT/INF
Pravdová Magda, Mgr. pravdova.magda  Školský špeciálny pedagóg
Popovičová Katarína, Mgr. popovicova.katarina Triedna učiteľka 3.D
Rečková Katarína, Mgr.  reckova.katarina  Katechetka-katolícke náboženstvo
Slafkovská Krásnohorská Zuzana, Mgr. slafkovska.zuzana  Učiteľ ANJ
Soboňová Andrea, Mgr. sobonova.andrea  Školská psychologička
Sojková Adriána, Mgr. sojkova.adriana  Triedna učiteľka 3.A
Šándorová Dominika, Dis. Art. sandorova.dominika Pedagogický asistent
Šuhajda Jozef, Mgr. suhajda.jozef  Triedny učiteľ 9.A
Teplická Janette, Mgr. teplicka.janette  Zástupkyňa pre 2. stupeň + triedna učiteľka 9.B
Tomková Ewa, Mgr. tomkova.ewa  Triedna učiteľka 4.B
Trangošová Iveta, Mgr. trangosova.iveta  Triedna učiteľka 2.A
Závodský Anton, Mgr.  zavodsky.anton Vychovávateľ
Zlatošová Alena zlatosova.alena  Vychovávateľka 1.D
Žákovičová Renáta, Mgr. zakovicova.renata  Školská psychologička, Výchovná poradkyňa