Darujte 2% z daní našej škole

Vážení rodičia, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!
Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
  • skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu tu nájdete predvyplnené tlačivo.

S vypĺňaním vám radi pomôžeme na sekretariáte školy. Prílohu Vyhlásenia o poukázaní podielu dane tvorí Potvrdenie o zaplatení dane od Vášho zamestnávateľa. Vyplnené dokumenty je potrebné zaslať na príslušný daňový úrad, alebo priniesť do školy. Sústredené dokumenty zašleme za vás. Ak si podávate daňové priznanie sami, vyhlásenie je súčasťou tlačiva na zúčtovanie dane.
V minulom období sme dokázali uhradiť nábytok do herne ŠKD, výpočtovú techniku pre zabezpečenie online vzdelávania, súťaže, didaktické pomôcky, videovrátnikov na vyzdvihovanie detí z ŠKD – doplnenie do ďalších tried, knižné odmeny žiakov na konci školského roka, Zelená škola + propagácia školy.

Zora Dóczyová, riaditeľka školy

ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI

• IČO:  30786011
  • Právna forma:   Občianske združenie