EduPage

Vážení rodičia, v týchto dňoch pomaly pripravujeme prechod na Edupage. Na rodičovskom združení - konzultáciách, ktoré prebiehajú tento týždeň, si každý rodič môže na podpis vyzdvihnúť prihlasovacie údaje do Edupage.
Vzhľadom k tomu, že na systém prechádzame v priebehu školského roka, nebudú spustené všetky moduly. Nevieme spustiť platby, jedáleň, sledovanie príchodov a odchodov vášho dieťaťa čipom - tie zostanú do konca školského roka po starom.
Jedáleň - strava.cz (VIS Plzeň) a odchody a príchody žiakov stále budete môcť sledovať v systéme škola na webe IŽK.
Komunikácia rodiča a školy (učiteľov, triednych učiteľov, vychovavateľov), známky, ospravedlnenky už budú prebiehať výlučne cez Edupage.
Je k dispozíci aj nová stránka školy, kde už bude postupne zverejňované všetko nové čo sa deje na našej škole... https://zscerba.edupage.org/

Keďže na systém nabiehame až teraz - sami sa učíme v ňom pracovať, tak Vás veľmi pekne poprosíme o trpezlivosť.
V prípade ak vám čokoľvek nepôjde, prípadne budete chcieť zmeniť napríklad mailovú adresu, píšte prosím na skola@zscerba. petrzalka.sk.
Držme si palce, spolu to zvládneme.